Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: 2017-02-19 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 16/2-17 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 18/2-17 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 19/2-17 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

509 objekt | Auktionsdatum: 19 februari 2017

Malmljusstake

Katalognr.
2511
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Campingbord

Katalognr.
2510
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Stol

Katalognr.
2509
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Taffel

Katalognr.
2508
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

542 objekt | Auktionsdatum: 19 februari 2017

Träskulptur Thage Johansson "Brohultaren"

Katalognr.
543
Varunr
136755
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

4st Glasburkar

Katalognr.
542
Varunr
136754
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ljuskrona Ystad Metall

Katalognr.
541
Varunr
136753
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

2st Ljuskronor Ystad Metall Gunnar Ander

Katalognr.
540
Varunr
136752
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ishink Nilsjohan "Is-sissi"

Katalognr.
539
Varunr
136751
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

3st Ljusstakar Ceasar Stoffi & Fritz Nagel

Katalognr.
538
Varunr
136750
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Vattenkanna Ystad Metall Gunnar Ander

Katalognr.
537
Varunr
136749
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ystad Metall vas

Katalognr.
536
Varunr
136748
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ljusstake Ystad Metall Gunnar Ander

Katalognr.
535
Varunr
136747
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ljusstake Ystad Metall Gunnar Ander

Katalognr.
534
Varunr
136746
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ljusstake Ystad Metall Gunnar Ander

Katalognr.
533
Varunr
136744
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Coca-Cola Klocka 50-tal

Katalognr.
532
Varunr
136743
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»