Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11.00 2017-04-02 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 30/3-17 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 1/4-17 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 2/4-17 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

153 objekt | Auktionsdatum: 02 april 2017

Div Textil

Katalognr.
2153
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Golftavlor

Katalognr.
2152
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Div Låda

Katalognr.
2151
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Div Låda

Katalognr.
2150
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

335 objekt | Auktionsdatum: 02 april 2017

Kai Mortén Oljemålning

Katalognr.
335
Varunr
138541
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Joel Lundegårdh Oljemålning

Katalognr.
334
Varunr
138538
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ragnar Johansson Akvarell

Katalognr.
333
Varunr
138537
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

HG Taylor Akvarell

Katalognr.
332
Varunr
138534
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Beverloo Corneille Lito

Katalognr.
331
Varunr
138533
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Servisdelar Rörstrand Vieta

Katalognr.
330
Varunr
138530
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

2st Vaser Skruf

Katalognr.
329
Varunr
138529
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Figurin Wallendorf

Katalognr.
328
Varunr
138528
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Figurin Wallendorf

Katalognr.
327
Varunr
138527
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Vas Carl Harry Stålhane Rörstrand

Katalognr.
326
Varunr
138526
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Hängfotogenlampa

Katalognr.
325
Varunr
138525
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Solspegel i trä

Katalognr.
324
Varunr
138523
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»