Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2017-10-29 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 16/10-17 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 18/10-17 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 29/10-17 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

423 objekt | Auktionsdatum: 29 oktober 2017

Damcykel

Katalognr.
2423
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Kakburk

Katalognr.
2422
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

4st Stolar

Katalognr.
2421
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Ryamatta

Katalognr.
2420
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

551 objekt | Auktionsdatum: 29 oktober 2017

2st Mona Johansson Tryck

Katalognr.
470
Varunr
149997
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

2st Tavlor

Katalognr.
454
Varunr
149943
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Jan Manker Torrnål o Färgetsning

Katalognr.
423
Varunr
149889
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Helene Wedel Akvarell

Katalognr.
422
Varunr
149886
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Maurice Moberg Oljemålning

Katalognr.
421
Varunr
149882
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Brita Nordenberg Oljemålning

Katalognr.
420
Varunr
149880
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Nils Johansson Oljemålning

Katalognr.
419
Varunr
149879
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Nils Johansson Oljemålning

Katalognr.
418
Varunr
149869
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Magnus Reisne Oljemålning

Katalognr.
417
Varunr
149868
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Magnus Reisne Oljemålning

Katalognr.
416
Varunr
149867
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Erik Olson Lito

Katalognr.
415
Varunr
149866
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Wiking Svensson Pastell

Katalognr.
414
Varunr
149865
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345»