Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2017-12-03 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 30/11-17 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 2/12-17 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 3/12-17 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

1058 objekt | Auktionsdatum: 03 december 2017

Lars Nordin Lito

Katalognr.
3058
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Vägglampa Musse Pigg

Katalognr.
3057
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

2st Ytterlampor

Katalognr.
3056
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Div Rörstrand Singapore

Katalognr.
3055
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

1136 objekt | Auktionsdatum: 03 december 2017

Orientmatta

Katalognr.
1050
Varunr
153353
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Beluch

Katalognr.
1049
Varunr
153352
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Kelim

Katalognr.
1041
Varunr
153338
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Ziegler

Katalognr.
911
Varunr
153048
Högsta Bud
1 100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Ziegler

Katalognr.
910
Varunr
153047
Högsta Bud
800.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Sumak Persien

Katalognr.
909
Varunr
153046
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Persisk Keshan

Katalognr.
908
Varunr
153045
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Karachi

Katalognr.
907
Varunr
153044
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Karachi signerad

Katalognr.
906
Varunr
153043
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Karachi

Katalognr.
905
Varunr
153042
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Silke Kashmir

Katalognr.
904
Varunr
153041
Högsta Bud
800.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Persisk Moud

Katalognr.
903
Varunr
153040
Högsta Bud
180.00 SEK
Lägg bud

«12345»