Köpa

http://www.auction2000.se/auk/w.CreateNewAccount?inC=HEB

Ni som har problem med att registrera er skicka ett mejl till hebergsauktioner@telia.com
med era uppgifter så lägger jag upp ett konto till er

Hälsningar

Olof

Våra Auktionsobjekt

4st Karmstolar

Katalognr.
5
138125
100.00 SEK

Kökssoffa

Katalognr.
7
138128
100.00 SEK

Ryamatta, signerad SKLH (Södra Kalmar Läns Hemslöjd) och daterad 1950

Katalognr.
128
138218
100.00 SEK

Theresia Sandström Oljemålning

Katalognr.
175
138322
100.00 SEK

Div Låda

Katalognr.
138316
100.00 SEK

Mangel Elektrolux

Katalognr.
138347
120.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen