Betalning

Betalning av inropade objekt görs i kassan och kan göras kontant, med check eller med bank- eller kreditkort. På vissa kreditkort kan avgift tillkomma.

Betalning kan också göras till vårt bankgiro. Vid betalning ange kundnummer och auktionsdatum som referens.

Full betalning skall vara Hebergs Auktioner tillhanda innan objekt lämnas ut.

Vi kan även ordna packning och transport till postens inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift.
Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för.

Våra Auktionsobjekt

Kristallampa

Katalognr.
117
138190
100.00 SEK

Bakelsegafflar Silver 149 gr

Katalognr.
222
138391
100.00 SEK

Hängfotogenlampa

Katalognr.
325
138525
100.00 SEK

Figurin Wallendorf

Katalognr.
327
138527
120.00 SEK

Div Lampor

Katalognr.
138242
120.00 SEK

Magnus Bjursten Akvarell

Katalognr.
138535
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen