Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2019-03-31 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 28/3-19 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 30/3-19 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 31/3-19 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

1219 objekt | Auktionsdatum: 31 mars 2019

Tågbana Märklin

Katalognr.
3218
Högsta Bud
240.00 SEK
Lägg bud

Servisdelar Gefle Royal

Katalognr.
3217
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Ytterfoder

Katalognr.
3216
Högsta Bud
180.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

1072 objekt | Auktionsdatum: 31 mars 2019

Dagmar Glemme Oljemålning

Katalognr.
1016
Varunr
176452
Högsta Bud
240.00 SEK
Lägg bud

Axel Olson Lito

Katalognr.
984
Varunr
176397
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Hans Larsson 1956 Oljemålning

Katalognr.
981
Varunr
176389
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Roland Johansson, Staffan Ullström, Lennart Sand, Litografi

Katalognr.
980
Varunr
176386
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Paul Wunderlich Lito

Katalognr.
979
Varunr
176381
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Johan Bladh Oljemålning

Katalognr.
978
Varunr
176379
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Berndt Wennström Lito

Katalognr.
977
Varunr
176378
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Anita Nilsson Billgren Oljemålning

Katalognr.
976
Varunr
176376
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Svän Grandin Oljemålning

Katalognr.
975
Varunr
176374
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Kristina Jöred Lito

Katalognr.
974
Varunr
176373
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Roland Svensson Lito

Katalognr.
973
Varunr
176372
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Frank Arnesson

Katalognr.
965
Varunr
176357
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

«123456789»