Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2019-03-31 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 28/3-19 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 30/3-19 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 31/3-19 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

1219 objekt | Auktionsdatum: 31 mars 2019

Tågbana Märklin

Katalognr.
3218
Högsta Bud
240.00 SEK
Lägg bud

Servisdelar Gefle Royal

Katalognr.
3217
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Ytterfoder

Katalognr.
3216
Högsta Bud
180.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Kommande klubbauktion

1072 objekt | Auktionsdatum: 31 mars 2019

Spegel Empire 1800 tal

Katalognr.
996
Varunr
176412
Högsta Bud
600.00 SEK
Lägg bud

Spegel

Katalognr.
854
Varunr
176097
Högsta Bud
180.00 SEK
Lägg bud

Spegel

Katalognr.
734
Varunr
175791
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Spegel med Konsollbord

Katalognr.
733
Varunr
175790
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Spegel

Katalognr.
590
Varunr
175519
Högsta Bud
140.00 SEK
Lägg bud

Spegel

Katalognr.
543
Varunr
175433
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Spegellampett

Katalognr.
542
Varunr
175432
Högsta Bud
220.00 SEK
Lägg bud

Spegel Karl Johan

Katalognr.
472
Varunr
175302
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Spegel med Konsollbord

Katalognr.
344
Varunr
175069
Högsta Bud
2 400.00 SEK
Lägg bud

Spegel förgylld

Katalognr.
334
Varunr
175041
Högsta Bud
600.00 SEK
Lägg bud

Pigtittare

Katalognr.
264
Varunr
174902
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Spegel

Katalognr.
238
Varunr
174872
Högsta Bud
700.00 SEK
Lägg bud

«12»