Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktion:

Anbuds Auktion 25/10-20

880 objekt | Auktionsdatum: 25 oktober 2020

Piedestal

Katalognr.
2882
100.00 SEK

2st Piedestaler

Katalognr.
2881
100.00 SEK

Pall

Katalognr.
2880
100.00 SEK

Piedestal

Katalognr.
2879
100.00 SEK

Auktion 25/10-20

732 objekt | Auktionsdatum: 25 oktober 2020

Oljemålning

Katalognr.
726
100.00 SEK

Axel Olson Litografi

Katalognr.
674
100.00 SEK

Sven Jonson Litografi

Katalognr.
673
100.00 SEK

Axel Olson Litografi

Katalognr.
672
100.00 SEK