Mer information

Visning:
Torsdagen den 13/10 16-19:00
Lördagen den 15/10 11-14:00

Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion:

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion 2, 16/10-22 13-16:00

1075 objekt | Auktionsdatum: 16 oktober 2022

Skylt, Riksvapnet, förgyllt trä

Katalognr.
1076
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Champagne Kyl patinerad brons

Katalognr.
1075
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Skulptur Sko patinerad brons

Katalognr.
1074
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Skulptur Sko patinerad brons

Katalognr.
1073
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»


Webauktion 1, 16/10-22 11-13:00

1324 objekt | Auktionsdatum: 16 oktober 2022

Kaffeservis

Katalognr.
3325
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Kaffeservis Hackefors

Katalognr.
3324
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Omgjord Gungstol "Bohem" Lena Larsson Nesto

Katalognr.
3323
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Hatthylla

Katalognr.
3322
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»