Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2019-05-12 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 9/5-19 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 11/5-19 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 12/5-19 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

949 objekt | Auktionsdatum: 12 maj 2019

Handdukstork

Katalognr.
2769
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Kommande klubbauktion

964 objekt | Auktionsdatum: 12 maj 2019

Nyckelharpa Gösta Olson 1993 ?

Katalognr.
969
Varunr
178530
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Speldosa

Katalognr.
968
Varunr
178529
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Harald Lindberg Pastell

Katalognr.
967
Varunr
178508
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Beverloo Corneille Litografi

Katalognr.
966
Varunr
178505
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Georges Point Litografi

Katalognr.
965
Varunr
178504
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Linda Sandgren Akylmålning

Katalognr.
964
Varunr
178503
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Oljemålning

Katalognr.
963
Varunr
178500
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

B Nardi Oljemålning

Katalognr.
962
Varunr
178499
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Kristallvas Kosta Boda Göran Wärff

Katalognr.
961
Varunr
178474
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Golvlampa Tilgmans, Marian Zawadsky 1955

Katalognr.
960
Varunr
178473
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Orrefors 12st Vinprovarglas Elixir

Katalognr.
959
Varunr
178470
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Samling koppar Herend

Katalognr.
958
Varunr
178469
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»