Mer information

OBS Detta är en klubbauktion man kan bjuda på webben fram till 11:00 auktionsdagen. Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.

Det kommer mera objekt fram tills första visningen

Föremål som säljs på auktion är begagnade och säljs i befintligt skick. Det ankommer på köparen att undersöka föremålen och förvissa sig om skicket

Objektsbeskrivning
Objektens beskrivning återspeglar Hebergs Auktioner uppfattning om objekten. Hebergs Auktioner ansvarar inte för skador som förbigåtts vid besiktningen. Hebergs auktioner ansvarar för att katalogtexter gällande ett föremåls upphovsman återger den allmänt godtagna uppfattningen om föremålet vid tiden för tryckningen av katalogen, men Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella felaktigheter i katalogtexten såvida inte den felaktiga uppgiften lämnats genom grov oaktsamhet. Bilder i katalogen är till för identifierings- syfte och återspeglar inte nödvändigtvis objektens kondition. Ändringar i katalogtext kan förekomma efter att katalogen tryckts/publicerats. Sent inkomna ändringar meddelas muntligen vid försäljningstillfället. Ur och tekniska föremål säljs som samlarobjekt och Hebergs Auktioner kan inte garantera att de är i fungerande skick. Köparens undersökningsplikt gäller. Om Hebergs Auktioner efter begäran från köparen har lämnat en konditionsrapport om ett föremåls kondition skall uppgifterna endast behandlas som vägledning för köparen och befriar inte köparen från dennes undersökningsplikt.. ALLA BUD ÄR BINDANDE.

Auktionsinformation

Auktion: Kl 11:00 2019-11-17 Heberg

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 14/11-19 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 16/11-19 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 17/11-19 Kl 10:00

Mer info

Logga in / Skapa konto

För att kunna lägga bud behöver ni ett konto hos oss. Efter att ni skapat ett konto kan ni enkelt lägga bud på våra auktionsobjekt.

Logga in / Skapa konto

Att lägga bud

Här finner ni hjälptext som beskriver hur man går tillväga för att lägga ett bud på våra auktioner

Att lägga bud

Auktioner i nytt fönster

Vill ni hellre titta på våra auktionsobjekt i eget fönster kan ni klicka på knappen nedan för att öppna ett nytt fönster med alla våra auktionsobjekt.


Webauktion

611 objekt | Auktionsdatum: 17 november 2019

Guldpendyl

Katalognr.
2397
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Väggur

Katalognr.
2255
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Amerikaur

Katalognr.
2152
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

2st Bordsur

Katalognr.
2055
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12»


Kommande klubbauktion

632 objekt | Auktionsdatum: 17 november 2019

Utdragssäng

Katalognr.
634
Varunr
186949
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Oljemålning Canal Grande Venedig Italien 1800-tal

Katalognr.
633
Varunr
186948
Högsta Bud
100.00 SEK
Lägg bud

Orientmatta Semiantik Täbriz

Katalognr.
632
Varunr
186947
Högsta Bud
120.00 SEK
Lägg bud

Taxicykel "Becha" Jepara Central Java 1960/70-tal

Katalognr.
631
Varunr
186946
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Butiksmonter

Katalognr.
629
Varunr
186944
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Bokhylla Art deco stil

Katalognr.
628
Varunr
186943
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Kolonn Gustavianskstil

Katalognr.
627
Varunr
186942
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Biblioteksstege Victorianskstil

Katalognr.
626
Varunr
186941
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Lounge stolar i teak med flätad rotting

Katalognr.
625
Varunr
186940
Högsta Bud
550.00 SEK
Lägg bud

Serveringsbord i teak

Katalognr.
624
Varunr
186939
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

Teakbord "Ocean View" Design "RRSWEDEN"

Katalognr.
623
Varunr
186938
Startpris
100.00 SEK
Lägg bud

«12345678910»