Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8:00 till 12:00. och 14:00 till 18:00

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Hardy Strid Litografi

Katalognr.
2665
201375
100.00 SEK

Samlartallrikar Rosenthal Björn Wiinblad

Katalognr.
2743
201522
100.00 SEK

Lego

Katalognr.
2763
201581
100.00 SEK

Erik Höglund Boda Skål

Katalognr.
2809
201667
100.00 SEK

Arabia Skål

Katalognr.
547
201443
120.00 SEK

Arnold Lindblom Oljemålning

Katalognr.
631
201568
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen