Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8:00 till 12:00. och 14:00 till 18:00

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Spegel

Katalognr.
161
207216
180.00 SEK

Sideboard teak

Katalognr.
215
207324
750.00 SEK

Bordslampa Bergboms

Katalognr.
452
207728
100.00 SEK

Beverloo Corneille Litografi

Katalognr.
562
207985
500.00 SEK

Silverbestick ca 72,5gr

Katalognr.
590
208063
100.00 SEK

Flaskor

Katalognr.
2936
208489
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen