Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8:00 till 12:00. och 14:00 till 18:00

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Bordslampa Flos

Katalognr.
2150
219080
100.00 SEK

Trappstege

Katalognr.
2225
219198
100.00 SEK

Skolkarta

Katalognr.
2325
219400
140.00 SEK

Väggur

Katalognr.
2517
219859
100.00 SEK

Div Armbandsur

Katalognr.
2832
220446
100.00 SEK

Bertil Berg Litografi

Katalognr.
2883
220521
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen