Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8:00 till 12:00. och 14:00 till 18:00

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Bertil Wahlberg Oljemålning

Katalognr.
2197
196774
100.00 SEK

3st Vaser

Katalognr.
2214
198525
100.00 SEK

David Parsen Oljemålning

Katalognr.
2525
199144
100.00 SEK

Stilsoffa 2st Stolar

Katalognr.
62
198235
100.00 SEK

Flygplan Made in Western Germany

Katalognr.
72
198265
1 000.00 SEK

Bernard Remusat Carborundumetsning

Katalognr.
156
198443
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen