Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8:00 till 12:00. och 14:00 till 18:00

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Erik Olson Litografi

Katalognr.
22
231313
100.00 SEK

Fruktservis Arabia

Katalognr.
81
231420
240.00 SEK

Uno Svensson 1929-2012, litografi 1987

Katalognr.
596
232381
100.00 SEK

Div Kopparföremål

Katalognr.
2541
232428
100.00 SEK

4st 200kr 1980

Katalognr.
2796
232894
100.00 SEK

Ljusstakar aluminium

Katalognr.
2827
232939
120.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen