Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8.00 till 12.00.

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postens inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift.
Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Lamino Fåtölj Yngve Ekström

Katalognr.
78
190346
2 200.00 SEK

Väggur

Katalognr.
167
190600
100.00 SEK

Karmstol 1700 tal

Katalognr.
363
190965
100.00 SEK

Dockor

Katalognr.
190376
100.00 SEK

Div Låda

Katalognr.
190832
100.00 SEK

Frimärken ostämplat

Katalognr.
191143
120.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen