Avhämtning

Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19.30 och måndagen efter mellan 8.00 till 12.00.

Inropade objekt avhämtas senast dagen efter auktionen.  Avgift för magasinering kan tillkomma på föremål som inte avhämtas i tid. Hebergs Auktioner ansvarar inte för eventuella skador som uppkommit på föremål som inte avhämtas samma dag som auktionen.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postens inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift.
Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Kjell Lönnå Litografi

Katalognr.
30
183539
120.00 SEK

Stilbyrå m Marmorskiva

Katalognr.
146
183820
1 200.00 SEK

Stilbyrå med marmorskiva

Katalognr.
905
185321
450.00 SEK

Askfat "Ultima" Design Ljungberg-Bäckström

Katalognr.
183988
220.00 SEK

Div Verktyg

Katalognr.
184507
100.00 SEK

Skivspelare Philips

Katalognr.
185208
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen