Betalning

Betalning av inropade objekt görs i kassan och kan göras kontant, eller med bank- eller kreditkort. På vissa kreditkort kan avgift tillkomma.

Betalning kan också göras till vårt bankgiro. Vid betalning ange kundnummer och auktionsdatum som referens.

Full betalning skall vara Hebergs Auktioner tillhanda innan objekt lämnas ut.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Nils-Erik Johansson Litografi

Katalognr.
2051
238786
100.00 SEK

Div Låda

Katalognr.
2092
238966
100.00 SEK

Div Glas

Katalognr.
2095
238969
100.00 SEK

2st Skinnfåtöljer IDP s.r.l

Katalognr.
2176
239083
100.00 SEK

Hylla Jugend

Katalognr.
3
238592
100.00 SEK

2 kronor Oscar II 16st

Katalognr.
371
238842
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen