Betalning

Betalning av inropade objekt görs i kassan och kan göras kontant, eller med bank- eller kreditkort. På vissa kreditkort kan avgift tillkomma.

Betalning kan också göras till vårt bankgiro. Vid betalning ange kundnummer och auktionsdatum som referens.

Full betalning skall vara Hebergs Auktioner tillhanda innan objekt lämnas ut.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postnord inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift. Vi skickar inte Vapen, Tavlor, Eletronik, Porslin, Div Lådor, mm.

Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

2st Stolar Göteborgsmodell

Katalognr.
549
207948
100.00 SEK

Silverbestick M.B.Stehn 1927 ca 2080gr

Katalognr.
772
208524
600.00 SEK

Peter Tillberg Akvarell

Katalognr.
937
208847
100.00 SEK

Keele St.Pottery Staffordshire England

Katalognr.
2543
207859
100.00 SEK

Årssatser 1978-1990

Katalognr.
2649
208020
100.00 SEK

Träsvarv

Katalognr.
2723
208146
200.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen