Betalning

Betalning av inropade objekt görs i kassan och kan göras kontant, med check eller med bank- eller kreditkort. På vissa kreditkort kan avgift tillkomma.

Betalning kan också göras till vårt bankgiro. Vid betalning ange kundnummer och auktionsdatum som referens.

Full betalning skall vara Hebergs Auktioner tillhanda innan objekt lämnas ut.

Vi kan även ordna packning och transport av mindre ej ömtåliga objekt till postens inlämnings ställe av inropade objekt mot en avgift.
Vid skador vid transport tar vi inget ansvar för. Helst vill vi att ni kontaktar någon av transportfirmorna.

Våra Auktionsobjekt

Parksoffa

Katalognr.
699
182642
140.00 SEK

Thage Nordholm Litografi

Katalognr.
181443
100.00 SEK

Damcykel

Katalognr.
182456
100.00 SEK

Liten Byrå

Katalognr.
182575
100.00 SEK

Bordslampa

Katalognr.
182665
100.00 SEK

Zenon Korytowski Oljemålning

Katalognr.
182755
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen