Sälja

Följande måndagar är stängt för inlämning 6/7 13/7 20/7 27/7

Vid brådskande ärenden så ring 0346/51540

Hebergs Auktioner säljer både hela hem och enstaka bättre objekt. Vi kan hämta föremålen i hemmet, men det går också bra att komma in med dem själv under våra inlämningsdagar.

Måndagar 14.00 till 18.00

När vi kommer ut och tömmer hela hem tar vi betalt per timme och milkostnad. Vi hämtar även enstaka bättre föremål.

Våra Auktionsobjekt

Orientmatta Gallerigång

Katalognr.
35
206832
350.00 SEK

Axel Olson Litografi

Katalognr.
465
207749
900.00 SEK

Engelsk akvarell monogramsignerad S.D. daterad 1912

Katalognr.
857
208689
100.00 SEK

Spegel

Katalognr.
2358
207437
100.00 SEK

Div Låda

Katalognr.
2573
207902
100.00 SEK

Kälke

Katalognr.
2618
207967
140.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen