Inlämning

Följande måndagar är stängt för inlämning 5/7 12/7 19/7 26/7

Vid brådskande ärenden så ring 0346/51540

Vill man själv lämna in föremålen är det bara att komma på någon av våra inlämningsdagar. Måndagar 14.00 till 18.00
Vi tar emot de föremål som vi bedömer som säljbara.
Återropade saker finns för avhämtning måndagen efter auktionen annars skänks dom vidare till välgörenhet.

Våra Auktionsobjekt

2st Kopparformar

Katalognr.
457
214768
100.00 SEK

Per-Olof Olsson Litografi

Katalognr.
846
215803
100.00 SEK

2st Lage Löfdahl Etsningar

Katalognr.
2098
213969
100.00 SEK

Div Låda

Katalognr.
2277
214313
100.00 SEK

Pelarbord

Katalognr.
2517
214753
100.00 SEK

Ruben Freidwall Litografi

Katalognr.
3276
216003
100.00 SEK
För musen över här för att pausa omladdningen